Apie darželį:

Įstaigos pavadinimas: Šilutės r. Saugų vaikų darželis „

Sutrumpintas pavadinimas: Saugų vaikų darželis

Mokyklos veiklos pradžia: 1964 metai

Įstaigos grupė: neformaliojo švietimo mokykla

Mokyklos tipas:  darželis.

Mokymo kalba: lietuvių.

Steigėjas: Šilutės rajono savivaldybės taryba, kodas 11119537. Adresas Dariaus ir Girėno g. 1, 99133 Šilutė.

Teisinė forma: Savivaldybės biudžetinė įstaiga

Veiklos sritis: švietimas,  kodas 80.10.00.

Pagrindinė veiklos rūšis: ikimokyklinis ugdymas, kodas 80.10.10.

Kitos veiklos rūšys: priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdymas, kodas 85.10.20

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190688729

MISIJA - Saugų vaikų darželis yra bendrosios paskirties ikimokyklinio ugdymo įstaiga, dirbanti etnokultūrinio ugdymo kryptimi, vykdanti individualią ikimokyklinio ugdymo,  priešmokyklinio ugdymo programas, padedanti ugdyti savarankišką, iniciatyvią vaiko asmenybę, puoselėjanti individualius jo gebėjimus, formuojanti bendruomenės kūrybiniams sumanymams atvirą įstaigos aplinką.

Steigėjas – Šilutės rajono savivaldybė

Istorija – Šilutės rajono Saugų vaikų darželis įkurtas 1964 metais buvuiame privačiame name. Jį lankė 15 įvairaus ikimokyklinio amžiaus vaikų, dirbo 4 darbuotojai.

1985 metais Saugų tarybinis ūkis pastatė naują 4 grupių pastatą vaikų darželiui. 1986 metų sausio 3 dieną pradėjo veikti 3 grupės naujame Saugų vaikų lopšelyje-darželyje: 1-lopšelio amžiaus vaikų , 2-ikimokyklinio amžiaus vaikų grupės.

Saugų darželis - Čia augti gera.