Apie darželį:

kids read

Augalų Žavadienis

„Vabaliukai“ grupės vaikų šokis.

Gegužės 18 d. visame pasaulyje buvo švenčiama jau tradicija tapusi šventė „Augalų žavadienis".

„Vabaliukų" grupės vaikais, kartu su auklėtoja Irena Rimkuviene, taip pat keliavo į Saugų sodus žavėtis augalais.

Taip skiepijama meilė gamtai ir supažindinama su gamtosaugos pradmenimis.

Darželinukai laukia Šv. Velykų!

„Vabaliukai“ grupės vaikų šokis.

"Vabaliukų" grupės vaikai su auklėtoja Irena Rimkuviene aplankė didžiausią Saugose margutį ir  mokinių  mediniais margučiais išpuoštą pievą prie bažnyčios.

Tai graži Saugų seniūnijos ir mokyklos iniciatyva.

Tylos akimirką visi prigludo prie antrą šimtmetį skaičiuojančios Saugų evangelikų- liuteronų bažnyčios sienos.

Vaikų komentaras: "Nieko negirdėjom''.

Saugu vaiku darželio reorganizavimo sąlygos

→ Rodyti reorganizavimo dokumentacija - spauskite čia

Lietuvos gimtadienio šventė

„Vabaliukai“ grupės vaikų šokis.

Vasario 13 d. kartu su Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos pirmokais šventėme Lietuvos gimtadienį.

Martyno Diena

„Vabaliukai“ grupės vaikų šokis.

Darželyje vyko tradicinė bendruomenės šventė „Martyno diena“. Šventėje dalyvavo visi darželį lankantys vaikai: nuo mažiausio iki didžiausio.

Meninę programą pasiruošti vaikams padėjo Reda Kundrotaitė, meninio ugdymo pedagogė, grupių auklėtojos Irena Rimkuvienė, Daiva Šilienė. Šventinę popietę vedė ir net violončele grojo naujoji auklėtoja Jolanta

Čiuvykinienė. Po smagios programėlės, kurią užbaigė dainelė apie Kepėjų gatvę, visi vaišinosi firmos „Molupis“ pyragais..

Saugų darželis - Čia augti gera.